מסאג' אבנים חמות

זה התחיל אצל האינדיאנים והם אלו שגילו את היתרונות של האבנים החמות בריפוי אצל בני אדם. מאז ועד היום, מסאג אבנים חמות נחשבת לפופולארי, והוא יכול להיות בנוסף או ללא מסאז רקמות עמוק. הוא כולל שתי יתרונות, אחד, הוא מרגיע באופן עמוק וחזק והשני, הוא מחמם את השרירים ומסייע למי שמטפל לחדור עמוק יותר אליהם. מסאג אבנים חמות ב”Our Spa” יכול להיות חלק ממגוון חבילות ספא לזוג או יום פינוק בירושלים, ואם אתם מחפשים ורוצים יום כזה, אם אבנים חמות זה משהו שתמיד חלמתם שיעסו אתכם בעזרתן אתם צריכים להגיע ל”Our Spa”, הספא הנחשב והמקצועי ביותר באזור אשקלון.

לא רק אבנים חמות

מסאג אבנים חמות הוא אכן אחד המסאז’ים המוצעים ב”Our Spa” אך הוא כמובן לא היחיד. אם אתם רוצים יום פינוק בירושלים אך לא עם מסאג אבנים חמות, אתם יכולים לבחור חבילת ספא לזוג או לבודד עם סוג עיסוי אחר. זה יכול להיות טיפול פילינג גב, פנים, רגליים או ידיים וזה יכול להיות טיפול רפלקסולוגי, עיסוי משולב, עיסוי הריון, עיסוי תאילנדי או עיסוי שוודי או מסאז רקמות עמוק. ביקור ב”Our Spa” יכול לכלול שדרוגים שונים ויכול לכלול ביקור בג’קוזי שהמקום מציע, ביקור בסאונה היבשה או הרטובה וכמובן, השתכשכות בבריכה מה שיכול להיות הנאה בפני עצמה של כמה שעות.

לבחור בטוב ביותר – לבחור ב”Our Spa”!

אם אתם רוצים לחוות מסאג אבנים חמות ורוצים שהמסאז’ יהיה מקצועי וייחודי, אתם מוזמנים להגיע ל”Our Spa”. ב”Our Spa” עובדות מעסות מקצועיות עם המון ניסיון, כאלו שימצו כל רגע ורגע מהטיפול לחוויה מיטבית. צוות “Our Spa” עושה הכול על מנת שהלקוחות יהיו מרוצים, על מנת שהם ירגישו בנוח וייהנו מהמתקנים אותם מציע הספא. “Our Spa” הוא ספא הממוקם במיקום מדהים בירושלים, מיקום שיאפשר לכם לשלב ביקור בספא יחד עם אטרקציות נוספות. הוא מתאים לא רק ליחידים או לזוגות אלא גם לקבוצות, למשפחות, לחברים בעבודה ולקיום אירועים קטנים שונים כמו ימי הולדת ואחרים.

נשמח לאחר בספא שלנו באשקלון

 08-645-2929

** ניתן לארגן ימיי כייף  לקבוצות  גם בימים רגילים שלא במסגרת אירוע פרטי

כאן יהיו המלצות