ספא לימי הולדת

אם אתם מאלו שאמונים על ארגון יום הולדת לחבר, חברה או מישהו מבני המשפחה ויש לכם תקציב לזה, אתם יכולים לבחור במסיבת יום הולדת קצת פחות שגרתית. אתם יכולים לקחת את כולם למכון ספא לימי הולדת ולפנק את כל המוזמנים בחוויה בלתי שגרתית. ספא לימי הולדת הוא בדרך כלל מקום שהינו גם ספא לחברות, ספא יום כיף וגם מקום בו אפשר לקיים מסיבת רווקות באשקלון והוא מקום שמתאים לאירועים בכמות מסוימת של אנשים. מה שבטוח הוא שהמוזמנים שלכם יהיו מופתעים וסביר להניח שהם לא בילו במקום כזה כקבוצה אלא רק כיחידים או כזוגות.

מה חשוב לוודא?

אם אתם מחפשים ספא לימי הולדת כמו גם ספא שניתן יהיה לקיים בו מסיבת רווקות באשקלון או  ספא לחברות או כל אירוע אחר, יש כמה דברים שאתם צריכים לוודא. ראשית, שהמקום יכול להכיל את כמות האנשים שאתם רוצים להזמין. אם לא אז תמשיכו הלאה, חבל להתעכב. שנית, צריך לברר האם ניתן להשכיר את המקום לפי שעה או שיש הסכם אחר כלשהוא. שלישית, ספא יום כיף וספציפית ספא לימי הולדת צריך לכלול דיל מסוים לקבוצות, ואתם צריכים להבין בדיוק מה הוא כולל והאם זה מה שאתם מחפשים. אם אתם מחפשים ספא לימי הולדת שבאמת מפנק את המוזמנים אליו, ספא שכל קבוצה יוצאת ממנו מרוצה, “Our Spa” הוא מה שאתם מחפשים.

ב"Our Spa" כל יום הולדת הוא חגיגה של ממש…

אם אתם מחפשים ספא לימי הולדת ורוצים את המקום הטוב ביותר למטרה הזו אך במחיר אטרקטיבי וירושלים היא אופציה אפשרית בשבילכם, “Our Spa” הוא מה שאתם מחפשים. “Our Spa” הוא ספא שמתאים לזוגות כמו גם למשפחות, מתאים ליחידים ולעניינינו, מתאים לקבוצות. לא משנה אם אתם מארגנים מסיבת רווקות או ערב גיבוש לצוות בעבודה, אם אתם מנסים להפיק יום הולדת לא שגרתי או כל אירוע אחר, ב”Our Spa” תמצאו את מבוקשכם. ב”Our Spa” יעשו הכל בכדי שתהיו מרוצים וישמחו לענות לכם על כל שאלה בטרם ובמהלך האירוע.

נשמח לאחר בספא שלנו באשקלון

 08-645-2929

** ניתן לארגן ימיי כייף  לקבוצות  גם בימים רגילים שלא במסגרת אירוע פרטי

כאן יהיו המלצות