ספא מפנק לזוג

השגרה יכולה להיות לוחצת, בעיקר כשיש ילדים. ריצות ממקום למקום, אין סוף סידורים, הצורך להספיק עוד ועוד דברים והלחץ באין סופי. אך לפעמים צריך לעצור את הכול, לקחת אויר ולצאת מהשגרה. זה מחייה את הזוגיות, זה נותן עוד אויר וזה מסייע לטעון את המצברים. אם אתם מחפשים בריחה כזו לזמן קצר, ספא מפנק לזוג יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. זה יכול להיות ספא מפואר ויכול להיות ספא מסאז זוגי – העיקר שזה יהיה “Our Spa”. “Our Spa” הוא אומנם גם ספא לקבוצות באשקלון אך הוא ספא מפנק לזוג והוא בדיוק מה שאתם צריכים.

יום שהוא כולו שלכם…

“Our Spa” הינו ספא מפנק לזוג, והוא יכול אם כן להיות בדיוק מה שצריך למי שמחפש ספא מפואר שהינו ספא מסאז זוגי. תארו לעצמכם את עצמכם מגיעים לאותו ספא מפנק לזוג, ומתחילים את הבילוי בג’קוזי מהנה. לאחר מכן אתם מחליטים לעצור לרגע ולשבת במתחם הישיבה הנעים בו תוכלו ליהנות מקפה וכיבוד קל. סיימם לשבת בניחותא ועכשיו אתן רוצים ליהנות מסאונה יבשה או סאונה רטובה, אפשרי כמובן. אך גולת הכותרת שלכם בביקור שלכם ב”Our Spa” תהיה מסאג’ מהנה, ויש לכם לא מעט אופציות לבחירה של סוג המסאג’ אותו אתם מעדיפים. אוהבים עיסוי שוודי? ב”Our Spa” הוא קיים. אולי עיסוי קצוות הוא מה שעושה לכם טוב? זו עוד אחת מהאפשרויות.

לבחור ב”Our Spa” – לבחור בספא מפנק במיוחד!

אם אתם מחפשים ספא מפנק לזוג, “Our Spa” הוא המקום אותו אתם מחפשים. ספא מפנק לזוג צריך לתת שירות מצוין, צריך להיות אטרקטיבי ובעיקר צריך להיות נעים וכזה הוא “Our Spa”. אך “Our Spa” הוא לא רק לזוגות אלא הוא גם ספא לקבוצות, כך שאם אתם רוצים לארגן יום גיבוש לצוות בעבודה, יום הולדת או כל אירוע פרטי אחר, ב”Our Spa” תוכלו בהחלט לעשות את זה. מאות מבקרים ב”Our Spa” לא טועים, זהו הספא המפנק והייחודי ביותר באזור עם מחירים אטרקטיביים ואיירה נהדרת, והוא בדיוק מה שאתם צריכים.

נשמח לאחר בספא שלנו באשקלון

 08-645-2929

** ניתן לארגן ימיי כייף  לקבוצות  גם בימים רגילים שלא במסגרת אירוע פרטי

כאן יהיו המלצות