ספא

ספא הוא כינוי לטיפול במים, טיפול במרחצאות שהיו פופולאריות מאוד בעבר מכיוון שהן היו חמות וטבעיות. היום המונח ספא כבר מתייחס לא רק לטבילה במים אלא גם לפינוקים נוספים, ויש ספא בוטיק באשקלון כמו גם במקומות אחרים, ספא רומנטי לזוג באשקלון או כזה שיש בו גם אפשרות לקבוצות. אם אתם מחפשים ספא להשכרה באשקלון לכמה שעות, גם את זה יש וכל אלו מתנקזים למקום אחד, למקום שמציע את כל הדברים הללו ואף יותר מזה. “Our Spa” הוא המקום הטוב ביותר עבורכם, אם אתם מחפשים את הבילוי המושלם בשבילכם.

ליהנות מכל רגע…

אז מה הופך את “Our Spa” – ספא רומנטי לזוג באשקלון לכל כך מתאים לכם? “Our Spa”, הינו ספא בוטיק באשקלון, ספא להשכרה באשקלון כמו גם לביקור קצר בו. זהו ספא מבוקש מאוד, כזה שמבקרים בו מידי שנה מאות ואלפי אנשים, הן בגלל הטיפולים המקצועיים שהוא מציע והן בגלל היחס של העובדים ללקוחות “Our Spa” מתאים הן לזוגות שמחפשים איך לבלות ואיך ליהנות במשותף, איך לברוח משגרת היום יום שלהם ולתת לגוף להירגע והן ליחידים שמחפשים קצת שקט ומרגוע, והן לאנשים שמחפשים ספא שניתן לשכור אותו לכמה שעות. אם אתם זוג, יחידים או קבוצה, "Our Spa” הוא המקום בשבילכם, המקום בו תוכלו ליהנות מכל רגע ותוכלו לחוות חוויה בלתי נשכחת.

יום הולדת קצת אחר…

מתי בפעם האחרונה ארגנתם יום הולדת? הוא היה בבית של יום ההולדת, בבית שלכם או בכל מקום אחר? מה שבטוח הוא שהוא לא היה בספא, לא כלל טיפולים שונים ולא שילב הנאות קטנות ואטרקציות ייחודיות כמו סאונה יבשה ורטובה, ג’קוזי, וכמובן בריכה. במקום כזה כמו “Our Spa” אין אחד או אחת שלא ייהנו, אין מי שלא יחזור עם חוויות ויזכור את יום ההולדת עוד זמן רב. ב”Our Spa” אתם יודעים שאתם מקבלים את הטוב ביותר, את הפינוקים הכיפיים ביותר ואת היחס לו אתם ראויים. אז קדימה למה אתם מחכים? “Our Spa” הוא הספא שאתם מחפשים!

נשמח לאחר בספא שלנו באשקלון

 08-645-2929

** ניתן לארגן ימיי כייף  לקבוצות  גם בימים רגילים שלא במסגרת אירוע פרטי

כאן יהיו המלצות